Mr Przeprowadzka

Zamówiłeś nowe meble do swojego mieszkania, ale zapomniałeś o ich transporcie? Chcesz przewieźć niepotrzebną kanapę z domu na ogródek działkowy lub do garażu? A może wyposażasz pomieszczenie i już wiesz, że bagażnik Twojego auta nie wystarczy? Niezależnie od tego, jakie przedmioty chcesz przewieźć, Mr Przeprowadzka chętnie Ci w tym pomoże! Oferujemy kompleksowy i całodobowy transport na terenie Poznania i okolic. Przy zwiększonym zapotrzebowaniu jesteśmy w stanie obsłużyć trasy ogólnopolskie, oferując transport naszymi busami i samochodami dostawczymi.

Transport od Mr Przeprowadzka – kiedy warto skorzystać?

Każdego z nas dopadają sytuacje, kiedy to konieczna jest większa przestrzeń załadunkowa. Szafa od stolarza wykonana na wymiar, nowa kanapa z salonu meblowego czy instrument muzyczny, który nie zmieści się do bagażnika to tylko przykłady, gdzie Mr Przeprowadzka okaże się niezastąpiony. Transport powierzonego nam dobytku realizujemy od ręki – wystarczy skontaktować się z nami poprzez e-mail lub telefon i zapytać o możliwość przewozu. Dzięki temu możecie pojechać na zakupy i wybrać meble, nie martwiąc się o to, jak wszystko przewieźć do domu. Nasi pracownicy przyjadą odpowiednim pojazdem we wskazane miejsce o wcześniej ustalonej godzinie. Pomożemy przy załadunku oraz wyładunku, a w razie potrzeby także i we wniesieniu mebli.

Transport Mr Przeprowadzka – dlaczego warto?

Standardowy transport oferowany przez salony meblowe, hurtownie czy markety to zazwyczaj dość kosztowna opcja. Założenie jest proste: klient nakupi tyle towaru, że nie będzie miał jak się z nim zabrać do domu lub firmy. Aby nie tracić czasu, kupujący korzystają z najbliższej dostępnej oferty, czyli właśnie z usług własnych sklepu. Cena schodzi na dalszy plan, dzięki czemu takie salony meblowe mogą kształtować ofertę w dość niekorzystny dla klienta sposób. Odpowiedzią na takie sytuacje jest transport od Mr Przeprowadzka, który oferuje swoje usługi w atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach. Skontaktuj się z nami jeszcze w trakcie Twoich zakupów w salonie meblowym. Na podstawie Twojego zapotrzebowania określimy dyspozycyjność, zaproponujemy transport i wstępnie określimy koszt zlecenia.

Nasz transport to gwarancja jakości i bezpieczeństwa!

Decydując się na transport od Mr Przeprowadzka, otrzymujesz gwarancję najlepszej obsługi, wysokiej jakości i bezpieczeństwa powierzonego mienia. Nasi pracownicy sprawnie zapakują Twoje meble do busa lub samochodu dostawczego, a następnie przetransportują je pod wskazany adres. Na życzenie pomagamy przy wypakowaniu oraz wniesieniu mebli, co będzie szczególne pomocne dla osób mieszkających w wieżowcach lub blokach bez windy. Dzięki specjalnym akcesoriom zabezpieczającym oraz odpowiedniemu przeszkoleniu pracowników, transportowany dobytek nie ulegnie uszkodzeniu. Obsługujemy każde zamówienia – zarówno te dotyczące standardowych przewozów, jak i mebli nieporęcznych czy wielkogabarytowych. Mr Przeprowadzka to doskonała odpowiedź na Twoje potrzeby w zakresie transportu!

Transport od Mr Przeprowadzka jest dla Ciebie, jeśli:

  • Potrzebujesz zabrać możliwie dużo elementów wyposażenia wnętrza podczas jednego przejazdu;
  • Planujesz zakupy w sklepie meblowym lub elektronicznym i poszukujesz taniego sposobu na przewiezienie nowych nabytków;
  • Przeprowadzasz się i potrzebujesz kogoś, kto pomoże Ci w zniesieniu, transporcie i wniesieniu dobytku;
  • Nie dysponujesz busem lub samochodem dostawczym przystosowanym do transportu elementów wielkogabarytowych;
  • Obawiasz się, że transportowany przez Ciebie towar może ulec uszkodzeniu i chcesz go odpowiednio zabezpieczyć;
  • Z jakiegokolwiek innego powodu stwierdzisz, że transport od Mr Przeprowadzka to potrzebne Ci rozwiązanie.

Mr Przeprowadzka kompleksowo zorganizuje transport dostosowany do potrzeb osób prywatnych oraz podmiotów biznesowych. Aby otrzymać aktualną ofertę, skontaktuj się z nami poprzez jeden z trzech kanałów komunikacyjnych. Skorzystaj z przygotowanego przez nas formularza rezerwacyjnego w zakładce Kontakt, napisz do nas maila na kontakt@mrprzeprowadzka.pl lub zadzwoń pod numer +48 605 440 464.