Mr Przeprowadzka

Przeprowadzka krajowa to element życia każdej osoby. Prędzej czy później nastanie taki czas, gdy zechcemy opuścić dom rodzinny i rozpocząć swoje życie. Niewykluczone, że już posiadając rodzinę zechcemy zmienić miejsce zamieszkania. Szczególnie często dzieje się to, gdy ustabilizujemy swoje życie zawodowe i zechcemy ze zgiełku miasta uciec w spokojniejsze rejony podmiejskie. Być może jednak zechcesz wyjechać z mniejszych miejscowości, a docelowa przeprowadzka krajowa ukierunkowana jest na którąś z metropolii? Niezależnie od tego, gdzie i co chcesz ze sobą przewieźć – Mr Przeprowadzka pomoże Ci w zakresie przewozu Twojego dobytku!

Przeprowadzki krajowe z Mr Przeprowadzka

Dla każdej osoby przeprowadzki krajowe kojarzą się z pewnego rodzaju niepewnością, być może obawą o to, jak potoczą się dalsze losy. Szczególne emocje budzi wyprowadzka – dosłownie i w przenośni – z jednego końca Polski na drugi. Nerwowość, ekscytacja i radość to mieszanka, w której dość ciężko organizuje się poszczególne etapy logistyki. Zostaw to nam! Mr Przeprowadzka oferuje usługi, które zapewnią Ci spokój i wygodę w kwestii przewozu mebli i akcesoriów z poprzedniego mieszkania do nowego lokum. Dzięki nam nie tylko pomieścisz wszystkie swoje elementy wyposażenia domowego, ale także będziesz miał pewność, że dotrą one w dokładnie takim samym stanie do miejsca docelowego. Pomożemy Ci także z demontażem mebli, wniesieniem i powtórnym montażem już w nowym miejscu.

Jakie mienie przewozimy?

Omawiając szczegóły naszej usługi, bardzo często nas pytacie o to, czy dany element lub akcesorium przewozimy w ramach przeprowadzki krajowej. Co do zasady, Mr Przeprowadzka przewozi wszelkie elementy wchodzące w skład wyposażenia domowego. Najczęściej przewożone są meble, takie jak biurka, szafy, komody, łóżka, kanapy czy fotele. Równie często wykonujemy transport akcesoriów RTV i AGD – telewizorów, komputerów, lodówek, pralek, kuchenek, piekarników i mikrofal. Niektóre elementy, które są szczególnie podatne na uszkodzenia (np. porcelana, lustra, żyrandole kryształowe) rekomendujemy przewieźć partiami, oddzielając je od innych elementów wyposażenia domowego. Unikamy wówczas sytuacji, w której – przykładowo – komplet obiadowy mógłby wypaść z przewożonej szafy.

Bezpieczne przeprowadzki krajowe

Zdarza się także, że przeprowadzki krajowe obejmują przewóz instrumentów o znacznych gabarytach, np. fortepianów, harf, kontrabasów czy zestawów perkusyjnych. Na życzenie Klienta, przewóz mebli może się odbywać zarówno w całości, jak i po częściowym demontażu mebla. Nie zmienia to faktu, że każdy element wyposażenia jest przez nas dokładnie zabezpieczany. Dzięki temu masz pewność, że każdy przewożony przez nas ładunek wychodzi bez najmniejszego szwanku z przeprowadzki krajowej. Ponadto, nasz transport objęty jest specjalistycznym uszkodzeniem – nie straszne są nam więc sytuacje losowe, w których Klient mógłby być narażony na stratę. Powierzając nam przeprowadzki krajowe macie pewność, że Mr Przeprowadzka stanie na wysokości zadania.

Przeprowadzki krajowe od Mr Przeprowadzka są dla Ciebie, jeśli:

  • Planujesz długą, męczącą podróż i nie masz siły, by na miejscu wypakowywać i wnosić nieporęczne meble;
  • Jesteś osobą zabieganą i organizacja przeprowadzki oraz przewozu majątku będzie dla Ciebie obciążeniem;
  • Nie masz możliwości pozostawienia ładunków wielkogabarytowych, więc chcesz je sprawnie przewieźć w nowe miejsce;
  • Chcesz, aby doświadczeni pracownicy pomogli Ci zabezpieczyć, znieść i wnieść Twoje meble oraz elektronikę;
  • Nie dysponujesz na tyle pakownym busem lub samochodem dostawczym, by samodzielnie wykonać przeprowadzkę;
  • Chcesz przewieźć cały swój dobytek w trakcie jednego wyjazdu, bez konieczności ponownego powrotu do mieszkania.

Mr Przeprowadzka chętnie zorganizuje oraz wykona przeprowadzki krajowe na terenie całej Polski. Oferujemy sprawną realizację i maksimum bezpieczeństwa, a nasze ceny pozostają konkurencyjne nawet przy pojedynczych zleceniach. Skontaktuj się z nami poprzez formularz w zakładce Kontakt, napisz maila na kontakt@mrprzeprowadzka.pl lub zadzwoń pod +48 605 440 464.