Mr Przeprowadzka

Wyprowadzka za granicę lub powrót do Polski to wydarzenie będące dla wielu osób punktem zwrotnym w ich życiu. Zupełnie nowa rzeczywistość wymaga wsparcia w wielu kwestiach – w tym także podczas przeprowadzki. Mamy świadomość, jak wiele czasochłonnych procedur czeka na Ciebie po drodze, dlatego Mr Przeprowadzka z chęcią odciąży Cię w temacie logistyki. Przeprowadzki międzynarodowe to nasza specjalność, w której przewieziemy Twój dotychczasowy dobytek za granicę. Pomagamy także w transporcie mebli, sprzętu RTV i AGD oraz innych akcesoriów zza granicy do Polski.

Przeprowadzki międzynarodowe – wygodne rozwiązania

Wyjazd za granicę to dla wielu osób nowy start, w którym każda kwestia musi być nienagannie zorganizowana. Jednym z takich elementów jest transport dotychczasowego dobytku – niezbędnych mebli, przydatnych sprzętów czy ulubionych akcesoriów. Nikt jednak nie chce kilkukrotnie wracać do starego mieszkania, by „na raty” przewozić swój majątek – tym bardziej, jeśli docelowe miejsce jest oddalone o tysiące kilometrów. To strata czasu i paliwa, a znacznie tańszym, praktyczniejszym i wygodniejszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług Mr Przeprowadzka. Pod hasłem „przeprowadzki międzynarodowe” oferujemy wszelkiego rodzaju działania związane z przewozem dobytku za granicę. Pomagamy także w przewiezieniu mebli i sprzętów zza granicy do Polski, oferując przy tym niezmiennie wysoką jakość i kompleksowe wsparcie.

Odpowiedzialne zadanie dla Mr Przeprowadzka

Przewóz wszelkiego rodzaju dóbr za granicę wymaga dopasowania się do lokalnych przepisów i rozważnego zaplanowania trasy. Nie wszędzie będzie możliwy przejazd z samochodem dostawczym, którego wymiary lub waga mogą naruszać normy prawne. Dlatego przed zrealizowaniem przewozu starannie analizujemy warianty dowozu mebli, by przeprowadzki międzynarodowe nie zaskoczyły nas problematycznymi kwestiami. Dochowujemy przy tym staranności, abyś miał pewność, że sprawnie i bez przeszkód dotrzemy do celu. Przeprowadzki międzynarodowe dla naszej firmy to także odpowiedzialność za powierzone mienie. Dbamy o to, by ładunek – w szczególności ten wysoce podatny na uszkodzenia – bezpiecznie dotarł ze startu do punktu docelowego. Nasi pracownicy pomagają przy załadunku i rozładunku, aby maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń przewozową.

Przeprowadzki międzynarodowe – które kraje obsługujemy?

Zdecydowana większość przeprowadzek z Polski oraz powrotów do Polski odbywa się na terenie państw Unii Europejskiej. Taki też jest obszar naszego działania, w którym obsługujemy trzy podstawowe szlaki transportowe. Pierwszym z nich są Niemcy, uwzględniające zarówno bliższe landy (Branderburgia, Berlin, Saksonia), jak i dalsze rejony (Nadrenia, Bawaria, Badenia-Wirtembergia). Kolejnym kierunkiem jest Holandia, gdzie najczęściej obsługujemy przeprowadzki do takich miast, jak Amsterdam, Haga, Rotterdam, Tilburg, Eindhoven, Almere, Breda, Venlo, Helmond czy Westland. Rosnące zainteresowanie Czechami sprawiło, że ta destynacja także na stałe wpisała się do regularnych szlaków przeprowadzki międzynarodowej z Mr Przeprowadzka. Nic nie stoi na przeszkodzie, byśmy wyruszyli także do innych państw: oferujemy przeprowadzki międzynarodowe do Włoch, Hiszpanii, Francji, Austrii, Norwegii i wielu innych krajów.

Przeprowadzki międzynarodowe od Mr Przeprowadzka są dla Ciebie, jeśli:

  • Wyjeżdżasz z Polski lub przyjeżdżasz do niej i chcesz zabrać ze sobą swoje meble oraz elektronikę;
  • Nie chcesz przewozić swojego dobytku za granicę „na raty”, po kilka razy – wolisz wszystko zawieźć podczas jednego kursu;
  • Obawiasz się dłuższego prowadzenia auta lub jazdy za granicą i szukasz doświadczonych kierowców;
  • Chcesz, aby profesjonalna ekipa pomogła Ci z zabezpieczeniem, zniesieniem oraz wniesieniem sprzętu;
  • Cenisz sobie komfortowe, wygodne i ergonomiczne rozwiązania, gdzie inni wykonają za Ciebie żmudną pracę;
  • Obawiasz się, że możesz uszkodzić ładunek w trakcie transportu i wolisz powierzyć to zadanie fachowcom.

Mr Przeprowadzka oferuje kompleksową obsługę w zakresie przeprowadzek międzynarodowych na terenie Unii Europejskiej. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę oraz znajdziemy rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb. Skorzystaj z naszego formularza rezerwacyjnego w zakładce Kontakt, napisz do nas maila na kontakt@mrprzeprowadzka.pl lub zadzwoń pod +48 605 440 464.