Mr Przeprowadzka

Skrytki magazynowe i kontenery do przechowywania rzeczy cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Piwnice – ze względu na liczne włamania – nie są wybierane tak chętnie do magazynowania dobytku. Ponadto, ograniczona przestrzeń komórki lokatorskiej sprawia, że nie wszystkie nasze przedmioty się pomieszczą. Wstawiając opony i wędki, nie znajdziemy już miejsca na szafę, kanapę czy inne meble. Zaufaj sprawdzonemu rozwiązaniu i postaw na bezpieczeństwo swojego majątku! Na czas przeprowadzki, sezonu zimowego lub jako alternatywę dla komórki lokatorskiej skorzystaj z usługi magazynowania u Mr Przeprowadzka!

Magazyny na wynajem

Jeszcze kilka lat temu magazyny na wynajem kojarzyły się z wielkopowierzchniowymi kompleksami przeznaczonymi dla firm. Nierzadko były to całe centra logistyczne, w których odbywał się przeładunek i składowanie towarów. Dziś magazynowanie coraz częściej opiera się na ogólnodostępnych skrytkach i kontenerach, które można wynająć na tygodnie, miesiące lub lata. Jednym z takich kompleksów magazynowych na wynajem dysponuje Mr Przeprowadzka, a powierzchnia do magazynowania osiąga rozmiary od kilku do nawet kilkudziesięciu metrów kwadratowych na jeden kontener.

Dlaczego magazynowanie cieszy się taką popularnością? Przede wszystkim z uwagi na wygodę logistyczną – nie musimy mieć zagraconego garażu, piwnicy czy innego elementu naszego domu lub mieszkania. Tymczasowo niepotrzebne elementy można przewieźć do kontenerów, które są dostępne o każdej porze przez 7 dni w tygodniu. Coraz częściej także żyjemy w ruchu – wiele osób porzuca mieszkanie własnościowe na rzecz wynajmu. Ten styl życia wymaga przeprowadzek raz na jakiś czas, podczas których konieczne jest bezpieczne magazynowanie majątku. Ponadto, na popularność magazynowania wpływa także bezpieczeństwo skrytek. Znacznie minimalizują one ryzyko włamania, a tym samym kradzieży przechowywanych rzeczy.

Magazynowanie u Mr Przeprowadzka

Mr Przeprowadzka oferuje magazynowanie – do dyspozycji oddajemy kontenery o różnych powierzchniach. Pomieścisz w nich meble podczas przeprowadzki, opony samochodowe, sprzęty hobbystyczne oraz szereg innych, tymczasowo nieużytkowanych przedmiotów. Gwarancją bezpieczeństwa są liczne elementy antykradzieżowe oraz systemy ochrony, które skutecznie odstraszają złodziei i przeciwdziałają włamaniom. Dodatkowo, nasze magazyny są ubezpieczone od szeregu potencjalnie problematycznych zdarzeń, dzięki czemu nie musisz się obawiać o utratę swojego majątku.

Każdy z naszych Klientów może skorzystać z wynajmu krótko- oraz długoterminowego, wybierając, przez ile dni, tygodni czy miesięcy chce wykorzystywać kontener magazynowy. Dotyczy to zarówno osób fizycznych, jak i klientów biznesowych – przedsiębiorców czy sektora budżetowego. Elastyczne podejście do klienta sprawia, że jesteśmy w stanie przygotować atrakcyjną ofertę dopasowaną do potrzeb i oczekiwań. A to wszystko w niezwykle atrakcyjnej, konkurencyjnej cenie.

Magazynowanie na wynajem od Mr Przeprowadzka jest dla Ciebie, jeśli:

  • Masz dużo tymczasowo niepotrzebnych lub sezonowo użytecznych przedmiotów, a nie chcesz ich sprzedawać;
  • Nie wykupiłeś komórki lokatorskiej w bloku mieszkalnym, a chcesz bezpiecznie schować swoje rzeczy;
  • Przeprowadzasz się i potrzebujesz tymczasowo przechować swoje meble, elektronikę i inne akcesoria;
  • W Twojej okolicy dochodzi do włamań i kradzieży do boksów garażowych, piwnic i innych niestrzeżonych pomieszczeń;
  • Potrzebujesz przestrzeni, by przechować towary, półprodukty lub środki trwałe Twojego przedsiębiorstwa;
  • Z jakiegokolwiek innego powodu stwierdzisz, że potrzebujesz własnego magazynu na wynajem.

Mr Przeprowadzka oferuje kompleksową obsługę w zakresie magazynowania dla przedsiębiorców i osób prywatnych. Aby otrzymać aktualną ofertę dostosowaną do swoich potrzeb, skontaktuj się z nami. Skorzystaj z przygotowanego formularza rezerwacji online w zakładce Kontakt, napisz maila na kontakt@mrprzeprowadzka.pl lub zadzwoń do nas: +48 605 440 464.