Mr Przeprowadzka

Przeprowadzki Wrocław

Firma przeprowadzkowa Mr Przeprowadzka oferuje szeroki zakres usług przeprowadzkowych, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych. Specjalizujemy się w przeprowadzkach mieszkań, domów, biur, magazynów oraz w transporcie mebli. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są potwierdzone przez liczne, pozytywne opinie klientów. Kładziemy duży nacisk na indywidualne podejście do każdego klienta, zapewniając bezpieczeństwo przewożonego mienia oraz korzystając z nowoczesnego sprzętu i narzędzi. Dysponujemy odpowiednimi licencjami i ubezpieczeniem przewozowym. Oferujemy tanie przeprowadzki i bezpłatną ich wycenę. Umożliwiamy rezerwację usług online, przez komunikator lub telefonicznie. Nasze usługi świadczymy na terenie Wrocławia i najbliższych okolic tego miasta.

Przeprowadzki międzynarodowe i krajowe

Mr Przeprowadzka ma też bogate doświadczenie w przeprowadzkach międzynarodowych i krajowych. Oferując kompleksowe usługi, zapewniamy bezproblemowy transport rzeczy do dowolnego miejsca na świecie, dbając o wszystkie formalności związane z przewozem mienia.

Koordynowane przez nas przeprowadzki międzynarodowe odbywają się przy zachowaniu odpowiednich aspektów prawnych i logistycznych. Zapewniamy wsparcie w kwestiach celnych, ubezpieczeniowych oraz innych formalnościach, które są nieodzowne przy przekraczaniu granic. Dzięki temu klienci mogą skupić się na innych aspektach międzynarodowej zmiany miejsca zamieszkania lub siedziby firmy, mając pewność, że ich mienie jest w dobrych rękach.

Przeprowadzki mieszkań i domów

Oferujemy przeprowadzki mieszkań i przeprowadzki domów. Działamy kompleksowo, pomagamy w pakowaniu, transportujemy kartony i sprzęt RTV, AGD, pomagamy wnieść je do środka nowego domu lub mieszkania. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych pracowników, którzy z dbałością o szczegóły zajmują się każdym elementem przeprowadzki, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo przewożonych przedmiotów.

Dodatkowo, do pakowania rzeczy używamy wysokiej jakości taśm pakowniczych i spinających, kartonów, zabezpieczamy odpowiednie urządzenia w naszych pojazdach, by nie doszło do uszkodzenia mienia. Z nami każda przeprowadzka do nowego miejsca nie jest już wyzwaniem!

przeprowadzka mieszkania
przeprowadzka-biura

Przeprowadzki biur

Firma oferuje również profesjonalne usługi przeprowadzkowe dla biur i firm. Rozumiemy specyfikę i wymagania biznesowe, dlatego zapewniamy szybką i efektywną realizację przeprowadzek biurowych, minimalizując przestoje w pracy firmy. Nasze przeprowadzki biur są dokładnie zaplanowane i skoordynowane tak, aby cały proces przebiegał płynnie i zgodnie z ustalonym harmonogramem. 

Oferujemy pełną gamę usług przeprowadzkowych dla biur, w tym demontaż i montaż mebli biurowych, bezpieczny transport sprzętu komputerowego i elektronicznego, a także odpowiednie zabezpieczenie dokumentów i poufnych danych. Wykorzystujemy specjalistyczne techniki i materiały do pakowania, aby zapewnić klientów, że wszystkie przedmioty będą bezpiecznie przewożone.

Transport mebli

W ramach usług wykonujemy również transport mebli, zarówno w ramach przeprowadzki firm, osób prywatnych, jak i w ramach oddzielnych zleceń transportowych. Dajemy gwarancję, że transport przebiegnie bez zakłóceń i uszczerbku na mieniu. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi w tym zakresie, zapewniając całodobowy transport na terenie Wrocławia i okolic, a także na trasach ogólnopolskich.  Ponadto, w ramach usług zapewniamy nie tylko sam transport, ale także pomoc w załadunku, wyładunku oraz wniesieniu mebli. Jest to szczególnie istotne w przypadku ciężkich lub nieporęcznych przedmiotów.

Kładziemy duży nacisk na bezpieczeństwo przewożonych mebli. Wykorzystujemy specjalne akcesoria zabezpieczające oraz doświadczonych pracowników, co minimalizuje ryzyko uszkodzeń.

Zachęcamy zarówno firmy, jak i osoby indywidualne do współpracy z Mr Przeprowadzka. Nasze wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta gwarantują najwyższą jakość usług.

Mr Przeprowadzka

Kontakt z nami

Siedziba firmy

ul. Augustyna Szamarzewskiego 31/19
60-551 Poznań

Telefon

+48 605 440 464

Email

kontakt@mrprzeprowadzka.pl

Bezpłatna wycena online