Mr Przeprowadzka

Siedzibą naszej firmy jest Poznań, co sprawia, że w naturalny sposób skupiamy się właśnie w tym miejscu na oferowaniu usług przeprowadzkowych. Przeprowadzki Poznań i okolice realizowane są zarówno dla osób fizycznych, jak i klientów firmowych. Niezależnie od tego, czy przeprowadzasz się kilka ulic dalej, z Poznania na obrzeża miasta, czy nawet za granicę, Mr Przeprowadzka chętnie Ci pomoże!

DOMY

Przeprowadzka Poznań z domu jednorodzinnego to zadanie, z którym na co dzień się mierzymy. Wiele osób zmęczonych miejskim zgiełkiem decyduje się na przeprowadzkę do domu położonego w okolicznych miejscowościach. Swarzędz, Luboń, Komorniki, Skórzewo, Przeźmierowo czy Rokietnica to tylko przykładowe kierunki przeprowadzki. Dzięki sprawnej organizacji oraz niezbędnym pojazdom transportowym, przeprowadzki w Poznaniu z domu lub do domu nie stanowią dla nas problemu. Jesteśmy w stanie przetransportować zarówno ładunki wielkogabarytowe, niestandardowe, wymagające specjalnej ochrony, jak również meble, akcesoria RTV, AGD czy codzienne wyposażenie.

MIESZKANIA

Każdy, kto choć raz przeprowadzał się z mieszkania lub wprowadzał się do bloku wielorodzinnego wie, jak uciążliwy jest to proces. Najtrudniejsze wydaje się być wnoszenie mebli, które bardzo często są ciężkie, nieporęczne i wymagają manewrowania przy każdych drzwiach. Zapomnij o tym – przeprowadzki Poznań z mieszkania nie muszą być Twoim utrapieniem! Zatrudnij do tego zadania profesjonalną ekipę, która błyskawicznie poradzi sobie z przeprowadzką. Zabezpieczenie, zniesienie oraz wniesienie mebli to nasz chleb powszedni – robimy to sprawnie i z głową, by przeprowadzka odbyła się całkowicie bezpiecznie, a zarazem sprawnie.

BIURA I FIRMY

Przedsiębiorcy podczas prowadzenia działalności muszą być elastyczni i gotowi na rozmaite sytuacje. Jedną z nich jest przeprowadzka, która może zdarzyć się każdej firmie, często w najmniej oczekiwanym momencie. Najemca może wypowiedzieć umowę, budynek może przestać odpowiadać naszym potrzebom, rozwój może wymusić poszukiwanie „czegoś większego”. Pojawia się problem – co zrobić z wyposażeniem, takim jak meble biurowe, elektronika czy dokumentacja? Tam, gdzie liczy się czas, polecamy usługi Mr Przeprowadzka. Dzięki nam cały proces przeprowadzki zajmie maksymalnie kilka roboczogodzin, a majątek zostanie bezpiecznie przewieziony pod wskazany adres na terenie Poznania i okolic.

HALE I MAGAZYNY

Przeprowadzki Poznań i okolice nie omijają także większych podmiotów, które muszą przetransportować majątek z magazynu lub hali. Relokacja maszyn, mebli biurowych czy akcesoriów może być spowodowana zwiększonym zapotrzebowaniem lub powiększonym zatrudnieniem w jednym z miejsc. Może to być także decyzja czysto strategiczna, by zwiększyć produkcję lub przepustowość w innym miejscu. Wiemy, że takie działania – niezależnie od powodów – wymagają sprawnego i bezpiecznego transportu Mr Przeprowadzka gwarantuje wysoką jakość obsługi, ochronę towaru od załadunku do rozładunku oraz sprawną przeprowadzkę z jednego adresu pod drugi.